کاشی سرویس بهداشتی جدید


کاشی سرویس بهداشتی جدید

کاشی سرویس بهداشتی جدید:

  •  مدل های شیک از انواع  کاشی ها و سرامیک های مناسب برای سرویس بهداشتی را به شما عزیزان معرفی نماییم تا با ایده گرفتن از این طرح های زیبا، دکوراسیون لوکس و مدرنی را برای سرویس بهداشتی منزل خود طراحی نمایید. طرح هندسی شش ضلعی معروف به لانه زنبوری طرح زیبا و جالبی است.همچنین اندازه و سایز کاشی ها نیز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در طراحی چیدمان و دکوراسیون می باشد که در برخی از سرویس های بهداشتی به منظور ایجاد فضای شیک و خاص می توان از ترکیب کاشی های بزرگ و کوچک استفاده کرد.چینش کاشی و سرامیک می تواند به صورت های مختلفی صورت گیرد که این کار امروزه در طرح های مختلف و زیبایی به اشکال هندسی و … انجام می شود که تاثیر زیبایی در دکوراسیون شیک داخلی خواهد گذاشت.

با توجه به گستردگی بسیار زیاد در مدل های سرویس های بهداشتی:

توجه ویژه ای به انتخاب کاشی جدید برای سرویس بهداشتی مدرن منطبق با دکوراسیون داخلی خود داشته باشید. برای خرید انواع کاشی سرویس بهداشتی مدرن حتما سلیقه داشته باشید. برای کاشی کاری کف سرویس بهداشتی سعی کنید از رنگ های روشن استفاده نمایید.

سعی کنید این کاشی سرویس بهداشتی سر و لغزنده نباشد تا در صورت خیس شدن آن، بر روی آن لیز نخورید. برای کاشی دیوار سرویس بهداشتی مدرن منزل خود هم سعی کنید از انواع کاشی معرق و براق استفاده نمایید تا زیبایی را در کنار طرح های متنوع داشته باشید. البته در کنار زیبایی با نصب این نوع کاشی ها بر روی دیوار می توانید به راحتی آن را تمیز نمایید.

 

کاشی و سرامیک دیواری مستطیل شکل و ظریفی به بازار آمده اند که هم روی دیوار بین کابینتی آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرند و هم دیوارهای سرویس بهداشتی را پوشش می دهند. طراحی عریض و کشیده این سرامیک های دیواری باعث می شود تا نمای شیک تری به فضای مورد نظر کاربر داده شود. ولی نکته مهم در نحوه نصب این کاشی ها است که معمولا به شکل معمولی ایستاده یا خوابیده در کنار هم چیدمان می شوند.

به این شکل است که یکی از دیوارهای حمام به این شکل کاشی می شود و برای دیگر دیوارها، یک سبک متداول در نظر گرفته می شود تا نمای دیوار کانونی سرویس خانه، بیشتر به چشم بیاید و به قول معروف توی ذوق بزند. البته در بعضی فضاها سرامیک های کفپوش حمام نیز با طرح هفت و هشت چیدمان می شود و در واقع کف و دیوار با هم ست می شوند.

کاشی سرویس بهداشتی جدیدکاشی سرویس بهداشتی جدیدکاشی سرویس بهداشتی جدیدکاشی سرویس بهداشتی جدید

 

 

 

کاشی سرویس بهداشتی جدیدکاشی سرویس بهداشتی جدیدکاشی سرویس بهداشتی جدیدسرامیک حمام,کاشی حمام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *