۸۶ کارخانه بزرگ کاشی و سرامیک در یزد فعال استبه گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدرضا علمدار یزدی دقایقی قبل در آیین افتتاح یک واحد صنعتی در شهرستان میبد اظهار داشت: یزد دومین استان معدنی، چهارمین استان صنعتی و هشتمین استان برتر صادر کننده غیرنفتی کشور است.

وی با بیان اینکه در استان یزد ظرفیت‌های متعددی در حوزه صنعت وجود دارد تصریح کرد: در حال حاضر سه هزار واحد صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری در استان مشغول به فعالیت هستند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد به وجود دو هزار پروانه صنعتی کاغذی در استان اشاره کرد و گفت: اگر این پروانه‌های کاغذی که کارخانه آن وجود خارجی نداشت را از سیستم باطل نکرده بودیم الان تعداد پروانه‌های ما بیش از 5 هزار مورد بود.

علمدار یزدی ادامه داد: حذف این پروانه‌های کاغذی سبب شد ما به سه هزار واحد فعال برسیم که ما حصل آن فعالیت در پنج گروه صنعتی است که زمینه اشتغال 100 هزار نفر را در استان یزد فراهم کرده‌اند.

وی افزود: مجموع این واحدهای صنعتی استان یزد بالغ بر 800 نوع کالا در یزد تولید می‌کنند که 407 قلم آن به بیش از 90 کشور دنیا تاکنون صادر شده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد با بیان اینکه یزد در سه صنعت قطب کشور محسوب می‌شود ادامه داد: یکی از این صنایع کاشی و سرامیک است که 60 درصد از کل محصول تولیدی کشور را با 86 کارخانه فعال به خود اختصاص داده‌ایم.

علمدار یزدی بیان کرد: با توجه به محدودیت‌های زیست محیطی، در برخی نقاط امکان صدور پروانه تولید کاشی به صورت کامل وجود ندارد و تاکنون به همین دلیل 20 مجوز کارخانه پرس به بعد کاشی و سرامیک در محور عقدا به مهریز صادر شده است.

yazd-city-factori-tile

کارخانجات کاشی در یزد

کارخانجات کاشی در یزد با استفاده از به روزترین تکنولوژی روز دنیا، ماشین آلات و نیروهای مجرب در صنعت کاشی و سرامیک، تولید کننده انواع کاشی و سرامیک کف، دیواری، بهداشتی و … با ظرفیت بالا در سایزهای مختلف تولید می کنند. همچنین کلیه کارخانجات کاشی شهر یزد سعی بر آن دارند که علاوه بر تنوع طرح و کیفیت بالا بتوانند به کوتاه بودن زمان سفارش تا تحویل آن به مشتری تعهداتی داشته باشند.

درنظر داشته باشید تولید کاشی یزد در انواع و اقسام طرح های مختلف می باشد. در هنگام خرید باید دقت شود که کاشی را برای چه مکانی می خواهید استفاده کنید و بر آن اساس یک محصول با کیفیت انتخاب کنید.

لیست کارخانجات کاشی و سرامیک استان یزد

 

کارخانجات کاشی یزد

کارخانجات کاشی یزد با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و ویژگی های متمایزی مانند جذب آب پایین، مقاومت و … به تولید انواع کاشی و سرامیک یزد پرداخته اند.

قیمت کاشی و سرامیک یزد

قیمت کاشی و سرامیک یزد با توجه به اینکه بیشترین کاشی و سرامیک کشور در استان یزد تولید می شود، رقابت زیادی برای قیمت در بین این کارخانه ها وجود دارد و از طرفی باید کیفیت خود را بالا ببرند تا در میدان رقابت عقب نمانند. شما می توانید کاشی و سرامیک ارزان را در استان یزد بیابید. اما اگر قیمت و کیفیت کاشی و سرامیک برای شما مهم است.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *