تجارت کاشی کاری


تجارت کاشی

تجارت کاشی کاری را چگونه راه اندازی کنیم؟

تجارت کاشی کاری: برای کاشی کاری شدن چه شرایطی لازم است؟
اگر در تجارت کاشی کاری کاملاً مبتدی هستید و نیاز به یادگیری این مهارت دارید.ممکن است لازم باشد گزینه های آموزشی موجود را بررسی کنید.

به طور کلی، شما باید شرایط زیر را داشته باشید:

توجه زیاد به جزئیات
مهارت های پایه ریاضی (برای محاسبه مناطق و مواد و ارائه تخمین شغل)
چشم خوبی برای طراحی
مهارت های فیزیکی قوی برای کار عملی
اینها همه مهارت های اساسی هستند که برای راه اندازی یک تجارت کاشی کاری و ارائه خدمات حرفه ای لازم است.

با توجه به آموزش های حرفه ای و صلاحیت ها، ارائه دهندگان آموزش های زیادی در سراسر کشور وجود دارد.

هنگام تحقیق در مورد دوره های آموزشی در منطقه خود، باید در نظر بگیرید که چقدر سریع می خواهید یاد بگیرید.

ممکن است در حال یادگیری مهارت در مورد یک شغل موجود باشید، یا ممکن است بخواهید یک دوره آموزشی سبک سریع برای راه اندازی سریع پیدا کنید.

نگاهی به ماژول های پوشش داده شده در دوره بیندازید. علاوه بر یادگیری خود مهارت کاشی کاری، دوره های زیادی نیز مهارت های تجاری را آموزش می دهند.

مهارت هایی از جمله حقوقی، مالیاتی و حسابداری همگی برای یادگیری برای اداره کسب و کار شما ضروری هستند.

ایجاد طرح کسب و کار کاشی کاری شما

مانند هر کسب و کار جدیدی، بهترین مکان برای شروع، قرار دادن برخی برنامه ها در محل است. به این ترتیب، کسب و کار شما بر پایه های قوی ساخته می شود تا اطمینان حاصل شود که با موفقیت رشد می کند.

در این بخش، مراحل تنظیم یک طرح تجاری کاشی کاری را بررسی می کنیم، به طوری که قبل از شروع معامله، همه زمینه های لازم را بررسی کرده باشید.

در مورد بازار هدف خود تصمیم بگیرید

ایده خوبی است که با تحقیق در مورد انواع مشتریانی که می توانید هدف قرار دهید شروع کنید. این فرصت خوبی است تا ببینید چقدر تقاضا برای خدمات شما وجود دارد، مردم به دنبال چه چیزی هستند و چقدر رقابت در بازار وجود دارد.

مشتریان داخلی

اگر به کاشی کاری در منازل مسکونی فکر می کنید، در مورد انواع خانه های منطقه خود تحقیق کنید.

خانه ها بزرگ و گران هستند یا کوچکتر و کم ارزش؟ آیا آنها دارایی های قدیمی تر هستند یا مدرن تر؟ آیا هنوز بازاری برای خانه ها برای اضافه کردن هنرستان وجود دارد؟

این نوع سوالات به شما کمک می کند تا بازار هدف خود و نیازهای آنها را کشف کنید که سپس می توانید به آنها پاسخ دهید.

این به شما کمک می کند تا طیف کاشی ها و خدماتی را که ارائه می دهید با بازار محلی مطابقت دهید.

همچنین می‌تواند به تصمیم‌گیری کمک کند که آیا به مشتریان محلی پایبند هستید یا برای یافتن بازار هدف ایده‌آل خود آماده سفر به مناطق دیگر هستید.

مشاغل تجاری

چه مشاغل دیگری در منطقه شما وجود دارند که ممکن است به کاشی کاری نیاز داشته باشند؟

به عنوان مثال، مغازه ها، رستوران ها، ادارات، هتل ها و غیره. برخی ممکن است نیاز به کاشی کاری اولیه داشته باشند که می تواند کارهای ساده باشد، در حالی که برخی دیگر ممکن است به کاشی های تخصصی نیاز داشته باشند.

به عنوان مثال، کاشی کاری بدون لغزش در استخر یا محل پذیرایی. خودتان را به این مشاغل بشناسید. حتی اگر فوراً به کار نیاز نداشته باشند.

ممکن است شما را برای پروژه های کاشی کاری آتی در نظر داشته باشند.

کار پیمانکاری

کار به عنوان یک پیمانکار فرعی برای مشاغلی که به نیروی کار نیاز دارند.

اغلب یک راه عالی برای ایجاد تجربه و افزودن به مجموعه جدید کار شما است.

ممکن است بخواهید با پیمانکاران ساختمان محلی یا مشاغلی تماس بگیرید که ممکن است اغلب به خدمات شما نیاز داشته باشند.

و جزئیات خود را ارائه دهند. همچنین می‌توانید با متخصصان آشپزخانه و حمام، سازندگان هنرستان، دکوراتورها، نصب‌کننده‌های مغازه و هر کسب‌وکاری که ممکن است مرتباً به کاشی‌ساز نیاز داشته باشند، تماس بگیرید.

شورای محلی شما همچنین ممکن است کسب و کار شما را به عنوان لیستی از مشتریان تایید شده پس از ایجاد یک مجموعه کار قوی درج کند.

هنگامی که مشتریان بالقوه خود را شناسایی کردید، برای تصمیم گیری در مورد مواد، قیمت و نحوه بازاریابی کسب و کار خود بهتر مطلع خواهید شد.

درباره رقابت محلی خود تحقیق کنید

بسته به اینکه کجا و چه کسانی را به عنوان مشتریان بالقوه خود انتخاب کرده اید، باید مشخص کنید چه کسی قبلاً به آنها خدمات می دهد و چگونه به آنها خدمات ارائه می شود.

مواردی مانند نوع خدماتی که ارائه می دهند و اینکه آیا آنها صرفاً در کاشی کاری تخصص دارند یا خدمات اضافی مانند نقاشی و تزئینات ارائه می دهند را یادداشت کنید. همچنین نگاهی به نقاط فروش منحصر به فرد آنها بیندازید و آیا آنها عضو اتحادیه های تجاری هستند یا خیر. اینجاست که ممکن است بتوانید نسبت به رقبای خود برتری پیدا کنید.

چه خدمات کاشی کاری ارائه می دهید؟

شما باید در مورد نوع کاری که می خواهید در آن شرکت کنید تصمیم بگیرید، این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که کدام شغل را جستجو کنید، تخمین بزنید و انتخاب کنید.

برخی از کاشی‌کاری‌ها تنوع را ترجیح می‌دهند و کارهای کاشی‌کاری مختلفی را انجام می‌دهند، برای مثال در اتاق‌های مختلف و در هر دو بخش مسکونی و تجاری. برخی دیگر ترجیح می دهند در یک طاقچه تخصص داشته باشند، به عنوان مثال استخرهای شنا یا آشپزخانه های مدرن.

مشاغل خانگی

کارهای خانگی می تواند بخش عمده کار را برای بسیاری از کاشی کارها فراهم کند.

با طیف وسیعی از وظایف مختلف همراه است و هر شغل متفاوت است. با اتاق ها و سبک های مختلف برای هیجان انگیز نگه داشتن پروژه ها.

کارهای معمولی کاشی کاری که ممکن است لازم باشد در کارهای خانگی انجام دهید می تواند شامل موارد زیر باشد:

نصب ویژگی های موزاییک
هنرستان های کاشی کاری
کاشی کاری دیوارها و کف اتاق های مختلف
تزریق مجدد کاشی های فعلی
آب بندی کاشی های سنگ طبیعی
اگر تصمیم دارید در بخش برنامه ریزی نیز شرکت کنید، ممکن است در هر کار آماده سازی پروژه ها شرکت کنید.

کارهای آماده سازی می تواند شامل برداشتن کاشی های قدیمی، تسطیح سطوح، نصب گچ تخته و تخته های پشتیبان، یا اعمال عایق رطوبتی قبل از کاشی کاری مناطق مرطوب باشد.

 

مشاغل تجاری

معمولاً در مقیاس بسیار بزرگ‌تر، مشاغل تجاری به کاشی‌کاری برای هر پروژه بزرگی مانند نوسازی یا محل‌های جدید نیاز دارند.

این نوع مشاغل معمولاً برای مشاغل کاشی کاری بزرگتر که می توانند با پروژه های ساختمانی بزرگتر سروکار داشته باشند، به دلیل منابعی که در دسترس دارند، مناسب هستند.

کاشی کاری تخصصی
علاوه بر خدمات معمولی کاشی کاری خود، می توانید خدمات تخصصی یا تخصصی تری را ارائه دهید. این موارد می تواند شامل کاشی کاری حیاط باغ، تاسیسات حمام، لوازم مغازه، استخرهای شنا و موارد دیگر باشد.

ارائه خدمات تخصصی به شما این امکان را می‌دهد که بر روی حوزه‌ای تمرکز کنید که یا واقعاً از کار کردن در آن لذت می‌برید یا چیزی است که بازار واقعاً به آن نیاز دارد، جایی که ممکن است کمبود کاشی‌کاری‌های متخصص وجود داشته باشد.

خدمات اضافی و نقاط فروش منحصر به فرد
مانند بسیاری از زمینه های ساخت و ساز و تجارت، کاشی کاری می تواند در منطقه شما رقابتی باشد.

بنابراین، به این فکر کنید که چه چیزی می توانید به مشتریان خود ارائه دهید تا شما را از رقبای خود متمایز کند. آیا می توانید برای هر یک از خدمات خود ارزش بیافزایید تا کسب و کار خود را رقابتی تر کنید؟

ارزش افزودن به خدمات شما می تواند به اشکال مختلف باشد، از جمله:

نقل قول ها و تخمین های رایگان
عضویت در یک انجمن صنفی تاسیس شده (این می تواند به شما اطمینان دهد که یک تاجر قابل اعتماد هستید)
ارائه کلیه اطلاعات تماس و تضمین بیمه
زمان چرخش تضمینی
آموزش نصب گرمایش از کف به عنوان گزینه کفپوش اضافی

 

بسته های کامل

اغلب گزینه خوبی برای پروژه های داخلی است، زیرا برخی از مشتریان دوست دارند از ابتدا تا انتها برای یک کار کامل پیشنهاد شوند.

اگر قصد دارید خدمات اضافی را به پیشنهاد خود اضافه کنید، این به خوبی کار می کند.

در نظر بگیرید که چه مهارت ها یا خدمات دیگری را می توانید به مشتریان ارائه دهید تا یک بسته کامل کار ارائه دهید.

مشتریان شما ممکن است دوست داشته باشند شما چه چیزهایی را در نظر بگیرید؟ این می تواند از گچ بری دیوارها یا ارائه ایده های منحصر به فرد طراحی کاشی کاری تا نصب کامل حمام و آشپزخانه را شامل شود.

به طور معمول، این احتمال وجود دارد که برای تکمیل یک پروژه کامل با افراد دیگر مانند لوله کش، سازندگان و دکوراتورها همکاری کنید.

با این حال، هر چه مهارت‌های بیشتری به خود تسلط داشته باشید، بسته کامل بیشتری را می‌توانید به مشتریان خود ارائه دهید.

به عنوان کاشی کار چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟
درآمد شما به عنوان کاشی کار تا حد زیادی به مدت زمان روز کاری شما و چند روز در هفته بستگی دارد.

به هر حال، اگر کسب و کار خود را راه اندازی می کنید، ساعت و روزهای کاری خود را تعیین می کنید. می‌توانید ساعات کاری عادی را انتخاب کنید، مثلاً از 8 صبح تا 5 بعدازظهر دوشنبه تا جمعه، یا ممکن است آخر هفته‌ها نیز کار کنید.

به طور کلی، کاشی‌کارهای حرفه‌ای می‌توانند تا حدود 45 پوند در هر متر برای نصب یا حداقل حدود 200 تا 250 پوند در روز درآمد کسب کنند. برای کاشی‌کاران باتجربه، این معادل درآمد سالانه بین 50 تا 70 هزار پوند است.

تجربه، مکان و رقابت باید در قیمت‌های شما لحاظ شود، بنابراین به نرخ‌های رقبایتان نگاه کنید و از آنها برای قیمت‌گذاری خدمات خود استفاده کنید.

تصمیم گیری در مورد قیمت های خود

اغلب اوقات زمانی را خواهید داشت که در آن مشغول به کار هستید، اما لزوماً از زمانی که استفاده می کنید درآمد کسب نمی کنید.

به عنوان مثال، ممکن است کارهای زیر را انجام دهید که در آن کسب درآمد نخواهید کرد:

بازدید از مشاغل جدید و برآورد کار
اجرای پروژه ای که بیش از حد انتظار طول کشیده است
رفع هرگونه اشتباه به صورت رایگان
مسافرت بین مشاغل
سفارش و برداشت مواد
در انتظار تحویل کاشی یا ابزار
شما بیکار می شوید

هنگام تصمیم گیری در مورد قیمت های خود باید رویدادهایی مانند این را در نظر بگیرید.

اگرچه شما به این ترتیب کاشی کاری نمی کنید، اما ممکن است همچنان وظایفی را برای تکمیل کاری انجام دهید که از زمان شما استفاده می کند.

برای بسیاری از کاشی‌کاری‌هایی که شروع به کار می‌کنند، کارها براساس تخمینی از مدت زمانی که فکر می‌کنند کار (به صورت ساعتی یا روزانه)، به اضافه هزینه مواد و خدمات اضافی مانند کار طراحی و آماده‌سازی، قیمت‌گذاری می‌شود. همچنین می توانید قیمت هر متر مربع را در نظر بگیرید، یا در صورت درخواست، هزینه ثابتی را برای کل پروژه ارائه دهید. اگر پیشنهاد قیمت ثابت را انتخاب می کنید، اطمینان حاصل کنید که یادداشتی اضافه کنید که هر کار یا تغییر اضافی هزینه اضافی خواهد داشت.

همچنین درک این نکته مهم است که به عنوان یک کاشی کاری تازه کار یا یک کسب و کار راه اندازی جدید، باید سخت کار کنید تا پایگاه مشتری خود را ایجاد کنید. ممکن است فوراً کار ثابتی به دست نیاورید و این طبیعی است. سبد کاری خود را با استفاده از هر تجربه کاری از مدارک یا تجربه کاری خود برای شروع ایجاد کنید، سپس مشاغل پولی خود را در طول مسیر اضافه کنید.

 

تبلیغ کسب و کار کاشی کاری شما

هنگامی که تصمیم گرفتید مشتریان شما چه کسانی باشند، خدمات شما چیست و خدمات خود را چگونه قیمت گذاری می کنید، باید به این فکر کنید که چگونه کسب و کار خود را بازاریابی می کنید و مشتریان را به دست می آورید.

هر طور که انتخاب می کنید برند تجاری خود را انتخاب کنید، بر آنچه که کسب و کار شما را از دیگران متمایز می کند تمرکز کنید.

از رقبای خود متمایز شوید و نشان دهید که چگونه تجارت شما قابل اعتماد است و چرا باید برای تکمیل یک شغل انتخاب شوید. در اینجا چند ایده برای انتشار اخبار در مورد کسب و کار جدید شما وجود دارد:

کارت ویزیت در فروشگاه های محلی یا ساختمان های محلی

کارت‌های ویزیت یا آگهی‌هایی را در مشاغل محلی یا ساختمان‌های اجتماعی توزیع کنید. این نوع مکان‌ها معمولاً خوشحال هستند که آنها را برای حمایت از مشاغل محلی به نمایش بگذارند.

مغازه های محلی همچنین دارای تابلوهای پین هستند که برای تبلیغات مشاغل محلی به ساکنان محلی که برای خرید مواد غذایی به آنجا مراجعه می کنند استفاده می شود. این یک راه سریع و آسان برای اطلاع رسانی اولیه در مورد خدمات شما است.

یک وب سایت ایجاد کنید

آنلاین شدن و استفاده از یک وب سایت واقعاً می تواند به افراد کمک کند تا کسب و کار شما را پیدا کنند و درباره اینکه چگونه می توانید به آنها کمک کنید بیشتر بیاموزند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، نگاهی به پست وبلاگ ما در وب‌سایت‌ها بیندازید تا بازرگانان شروع به کار کنند.

تبلیغات شفاهی می‌تواند بسیار قدرتمند باشد و واقعاً می‌تواند به شما کمک کند.

پس از دستیابی به آن، مشتریان جدیدی به دست آورید.

با گفتن به مردم در مورد کسب و کار جدید خود و اینکه به دنبال چه نوع کاری هستید، شروع کنید.

آنها ممکن است نیاز به کار داشته باشند، یا افرادی را بشناسند که این کار را انجام می دهند!

همانطور که روی مشاغل مختلف کار می کنید، اگر کار شما با کیفیت بالا انجام شود .و خدمات خوبی ارائه دهید، این مشتریان در آینده شما را به دیگران توصیه خواهند کرد. اطمینان حاصل کنید که به راحتی می توانید با این افراد در تماس باشید تا در مورد کار احتمالی با شما صحبت کنند.

دایرکتوری های محلی و انجمن های تجاری

اگر در یک انجمن صنفی ثبت نام کنید، این به ایجاد اعتماد نیز کمک می کند و اگر معیارهای جستجوی کاربران را داشته باشید، در وب سایت آن ها فهرست می شوید.

کارگزاران املاک

ایجاد روابط با مشاورین املاک. آنها کارهایی را که باید در مورد املاک اجاره ای و بازسازی انجام شود، می دانند.

اگر بار اول کار خوبی انجام می دهید، آنها باید همچنان به استفاده و توصیه شما در آینده ادامه دهند.

نقاشی روی کاشی چگونه انجام می شود؟

نقاشی روی کاشی امروزه افراد زیادی را به خود جذب کرده است که در اینجا نحوه ی نقاشی کشیدن روی کاشی را بررسی می کنیم.

مراحل نقاشی روی کاشی

1- ابتدا باید سطح کاشی خام را تمیز کنیم.

2- یک عدد کاربن را با چسب شیشه ای به کاشی بچسبانیم.

3- طرح را روی کاربن می چسبانیم.

4- با خودکاری که رنگ مخالف طرح دارد ، شروع به کشیدن طرح می کنیم.

5- کاغذ طرح و چسب شیشه ای و کاربن را از کاشی جدا می کنیم.

6-با دقت با دورگیر به روی طرح می کشیم.

7- در هنگام کار اگر جایی دستمان به دورگیر خورد و خراب شد، صبر می کنیم تا خشک شود سپس آن را جدا کرده و از نو می کشیم.

8-با قلمو رنگ اکریلیک را برداشت و به صورت نقطه ای رنگ را مابین طرحها می گذاریم .

توجه : قلمو را روی کاشی نمی کشیم.

نکات ایمنی: دقت شود هنگام کار با کاشی حتما از عینک محافظ استفاده شود، زیرا ممکن است خرده های کاشی به چشم شما آسیب بزند.

هنگام استفاده از انبر کاشی دقت لازم و تحقیقات لازم را داشته باشید تا دست شما با مشکل مواجه نشود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *